Zadaj dopyt na cenové ponuky

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Zateplenie bytovky

Zateplenie bytovky predĺži životnosť obvodových múrov a zvýši hodnotu celej budovy!

Zateplenie bytovky, obnova. Zadaním dopytu oslovíte skúsených dodávateľov, ktorí vám budú vedieť odpovedať na každú vašu otázku.

Vonkajšie zateplenie kontaktným spôsobom je najčastejšie používaný spôsob zateplenia fasády budov. Pri kontaktnom zateplení môžete použiť, ako materiál minerálnu vlnu alebo polystyrén.

Pri zateplení fasády trojpodlažnej bytovky sa postupuje rovnako, ako u väčších bytoviek. Základným predpokladom je rozhodnutie a záujem väčšiny vlastníkov. Konsenzus pri menšom počte vlastníkov sa obvykle dosahuje jednoduchšie.

Zateplenie bytovky, komplexná obnova

Popis
Komplexná obnova trojpodlažnej bytovky. Zateplenie budovy, obvodových stien, strechy, suterénu, základov, odstránenie systémových porúch na balkónoch. Úprava vnútorných priestorov, dlažba na schodiská, vestibul, nový vchod…
Dopytujúci
Spoločenstvo vlastníkov bytov
Spolupráca pre dodávateľov

Najlepšou cestou je hneď na začiatku osloviť nezávislého odborníka so skúsenosťami s plánovaním obnovy. Povedie vás správnymi krokmi od plánovania a počas celej realizácie obnovy.

Vlastníci aj správcovia môžu využiť služby portálu pri zadávaní dopytu na obnovu akýchkoľvek budov.

Dodávatelia z prevereného portfólia vám komplexne zastrešia všetky práce potrebné pre vašu budovu. Zateplenie obvodových stien, odstránenie systémových porúch balkónov a loggií, zateplenie strechy, stropu a stien.

Úprava spoločných priestorov, výmena osvetlenia, modernizácia výťahov, otočenie, výmena rozvodov, elektroinštalácie a bleskozvodov. Výmena okien, parapiet, strešných výlezov, vetracích hlavíc, výmena vchodovej brány, poštových schránok. Montáž kamerového systému…

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Obnova bytovky, kompletná obnova bytového domu / Bytov: 46, Poschodí: 7, Počet vchodov: 2, výťahov: 2, Vek: Postavené r. 1973, Strecha: Plochá, Obvodové múry: Panel, Hrúbka muriva: do 30 cm, Rozsah obnovy: Zateplenie obvodových stien, strechy, stropu suterénu, stien a stropu prízemia, Výmena zábradlí a odstránenie systémových porúch balkónov, Zasklenie lodžií, Úprava spoločných priestorov, Výmena výťahov a otočenie vstupov do výťahu z medziposchodia na poschodia, Prestavba výťahovej šachty, Výmena rozvodov a elektroinštalácie spoločných priestorov, Montáž kamerových systémov, Nové vchodové dvere, poštové schránky a domový vrátnik, Bezbariérová úprava vstupov do budovy, Nové okná pre spoločné priestory, Výmena stupačkových rozvodov, vetracej šachty a ležatých rozvodov.


Prikladám projekt, výkaz-výmer, podmienky zasielania ponúk, fotky…