Kamienkový koberec _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Kamienkový koberec _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...
S nami to zvládnete so zavretými očami!

Pracujeme v tvojej lokalite

Ukážka dopytu

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Kamenný koberec pre prístupový chodník, príjazdovú plochu, schody do domu a predsieň v interiéri / Rozmery: chodník šírka / dĺžka 1,2 x 42 m, príjazd 3 x 12 m, schody 1 x 5 m, schodov 4, predsieň v interiéri 1,4 x 4,9 m. Pojazdná plocha: zaťaženie aj nákladným autom nad 3,5 t. Podklad: betónový, je treba vyrovnať cca 24 m2 plochy. Vzorka trakcie: mramor antracit pre exteriér, mramor biely + slonová kosť pre interiér. Ukončenie okrajov hliníkovými lištami cca 26 m, lišty hranovacie na schody 4 m a oddeľovacie mosadzné lišty 3 m na oddelenie vzorov v interiéri.


Prikladám aktuálne fotky chodníka a schodov…

Kamenný koberec

Kamenný koberec

Dopyt zadávate zadarmo a bez akejkoľvek registrácie! 1. Zadaný dopyt skontrolujeme a rozošleme dodávateľom z prevereného portfólia. 2. Obdržíte niekoľko nezávislých cenových ponúk! 3. Každé hotové dielo môžete ohodnotiť a vystaviť dodávateľovi vysvedčenie!

Pomáhate tak vylepšovať naše služby, za čo vám vopred ďakujeme.

Dopyt môžete zadať na všetky druhy stavebných prác a súvisiace služby, od projektu až po výstavbu, rekonštrukciu a zariaďovanie nehnuteľností.  Kvalifikované služby aj pre potreby bytových domov, jednorazové a pravidelné opravy, prerábky, komplexná obnova, upratovacie a iné služby.

Zadať analogicky

Zadať analogicky

Kamienkový koberec


Kamenný koberec, kamenné koberce, na kamennom koberci, podlaha z kamenného koberca, kamenný koberec mramorový, riečny s prírodných kamienkov, tekutá dlažba, kamienkové, kamienkových povrchov, kamenný koberec pre chodníky, terasy, balkóny, schodiská, schody, príjazdové cesty, výjazdy, garážové státie, odstavné plochy, pivnica, chodba, terasa, renovácia schodísk, dekorácia, dekoratívne, prírodný kamienkový odtieň, dvojzložková epoxidová živica, mrazuvzdorná, protišmyková…


Určené pre

Určené pre


Rodinné domy a byty | Bytové domy | Obce a školy | Administratívne budovy | Polyfunkčné a priemyselné objekty | Stavebné firmy | Rozpočtári | Projektanti | …


Zadať dopyt

* Podmienky pre zadávanie dopytu!

Súvisiace

Súvisiace

Vždy po ruke! Pravidelná údržba a servis…

Kvalifikované služby pre bytové domy

Rekonštrukcia bytu, kúpeľne, kuchyne…

Reklama

Reklama

Priame ponuky za najlepšie ceny!

Okrem dopytov aj priame ponuky!

Nechce sa vám zadávať dopyt? Možno nájdete čo potrebujete medzi priamymi  ponukami za najlepšie ceny!