Záhradný altánok _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Záhradný altánok _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...
S nami to zvládnete so zavretými očami!

Pracujeme v tvojej lokalite

Ukážka dopytu

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Názov / Stavba záhradného altánku na betónových pätkách pre 10 osôb. Popis dopytu / Projekt: nemám. Zastavaná plocha altánku: 12 m2 (3 x 4 m). Výška altánku max. 2,5 m. Materiál drevo, krytina strechy tmavohnedý asfaltový šindeľ. Altánok natrieť minimálne dvomi vrstvami impregnácie a náteru, hnedá odtieň orech. Pozdĺž prednej strany o výške 100 cm, drevené zábradlie po stranách. Strecha izolovaná proti prehriatiu slnkom. Výbava altánku: drevený stôl a lavice z každej strany po stranách stola pre min. 10 až 12 osôb. Drevená podlaha na betónových kockách.

Pripájam – fotky pozemku, vlastný náčrt s rozmermi…


Záhradný altánok

Záhradný altánok

Dopyt zadávate zadarmo a bez akejkoľvek registrácie! 1. Zadaný dopyt skontrolujeme a rozošleme dodávateľom z prevereného portfólia. 2. Obdržíte niekoľko nezávislých cenových ponúk! 3. Každé hotové dielo môžete ohodnotiť a vystaviť dodávateľovi vysvedčenie!

Pomáhate tak vylepšovať naše služby, za čo vám vopred ďakujeme.

Dopyt môžete zadať na všetky druhy stavebných prác a súvisiace služby, od projektu až po výstavbu, rekonštrukciu a zariaďovanie nehnuteľností.  Kvalifikované služby aj pre potreby bytových domov, jednorazové a pravidelné opravy, prerábky, komplexná obnova, upratovacie a iné služby.

Zadať analogicky

Zadať analogicky

Dopyt na záhradný altánok


Záhradný domček na náradie, s terasou, pre deti, pre zvieratá, domčeky na mieru, drevený, murovaný, montovaný, plechový, záhradné domčeky na kľúč, výstavba záhradných domčekov, domčeky a chatky, záhradná búda, záhradná chatka, záhradné, záhrada, do záhrady, záhradný altánok, záhradné posedenie, celoročne obývateľná, víkendová chatka, chatky na náradie…


Určené pre

Určené pre


Rodinné domy a byty | Bytové domy | Záhradkári | Rekreačné stavby | Využitie na oddych, rekreáciu | Stavebné firmy | Rozpočtári | Projektanti | …


Zadať dopyt

* Podmienky pre zadávanie dopytu!

Súvisiace

Súvisiace

Upratovanie vchodov, firiem, domácností…

Kvalifikované služby, ktoré sa zaručene hodia!

Vždy po ruke! Sťahovanie bytov, firiem…

Reklama

Reklama

Priame ponuky za najlepšie ceny!

Okrem dopytov aj priame ponuky!

Nechce sa vám zadávať dopyt? Možno nájdete čo potrebujete medzi priamymi  ponukami za najlepšie ceny!