Zadaj dopyt na cenové ponuky

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Výmena okien

Staré a zle izolované okná a dvere vedú k zvýšeným nákladom za kúrenie!

Výmena okien, rekonštrukcia školy. Rekonštrukcia a modernizácia Základnej školy, kompletná výmena okien a dverí.

Chystáte sa na výmenu okien? Stačí zadať dopyt: Predaj a montáž okien a dverí, plastové okná, dvere, drevené, atypické, hliníkové, drevohliníkové, eurookná, okenné rámy, doplnky k oknám…

Zabezpečíme vám cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.

Výmena okien, rekonštrukcia Základnej školy

Popis
Rekonštrukcia a modernizácia Základnej školy, výmena okien a dverí, staré za nové platové okná a dvere. Osadenie, murárske vysprávky a ďalšie stavebné práce podľa projektu. Osadenie vonkajších a vnútorných parapiet, sieťky proti hmyzu, kľučky, zamykanie, horizontálne žalúzie…
Dopytujúci
Podnikateľ, právnická osoba
Spolupráca pre dodávateľov

Pri výbere si preverte všetky technické vlastnosti ponúkaných okien, zaujímajte sa v prvom rade o tepelnú izoláciu celého okna Uw . Hodnota Uw je dobré ak sa pohybuje v rozmedzí do 1,2 W/(m2K), u okien s trojsklom ešte menej a najlepšie tepelne izolované okná majú hodnotu Uw niekde pod 0,6 W/(m2K).

Treba si uvedomiť, že niektoré staršie okná majú aj nad 20 rokov a ich súčiniteľ prestupu tepla Uw sa môže pohybovať niekde len okolo 3,0 W/(m2K).

Investovaním do nových okien môžete zvýšiť jeho tepelnú izoláciu aj 4 násobne!   

Ďalšie dôležité vlastnosti o ktoré sa treba zaujímať je zvuková izolácia okna a jeho odolnosť proti vlámaniu.

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Obnova bytovky, kompletná obnova bytového domu / Bytov: 46, Poschodí: 7, Počet vchodov: 2, výťahov: 2, Vek: Postavené r. 1973, Strecha: Plochá, Obvodové múry: Panel, Hrúbka muriva: do 30 cm, Rozsah obnovy: Zateplenie obvodových stien, strechy, stropu suterénu, stien a stropu prízemia, Výmena zábradlí a odstránenie systémových porúch balkónov, Zasklenie lodžií, Úprava spoločných priestorov, Výmena výťahov a otočenie vstupov do výťahu z medziposchodia na poschodia, Prestavba výťahovej šachty, Výmena rozvodov a elektroinštalácie spoločných priestorov, Montáž kamerových systémov, Nové vchodové dvere, poštové schránky a domový vrátnik, Bezbariérová úprava vstupov do budovy, Nové okná pre spoločné priestory, Výmena stupačkových rozvodov, vetracej šachty a ležatých rozvodov.


Prikladám projekt, výkaz-výmer, podmienky zasielania ponúk, fotky…