Zadaj dopyt na cenové ponuky

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Vstupná brána

Murovaný plot, vstupná brána, úprava príjazdu z ulice, úprava dvora, záhrady a okolia domu.

Komplexné rekonštrukčné a stavebné práce. Úprava dvora pred aj za domom, funkčný príjazd, odstavná plocha a dostatok okrasy.

Zverte nám úpravu vášho dvora. Zrekonštruujeme príjazdy do dvora a odstavné plochy pre autá. Navrhneme nové oplotenie a vstupnú bránu tak aby vyhovovala funkčne aj esteticky. Zrealizujeme rôzne plotové systémy na rovine a vo svahu a zvládneme aj náročnejšie úpravy plôch rôznych častí dvora.

Prenesieme vaše predstavy do reálnych návrhov, všetko naprojektujeme a pustíme sa do realizácie. Kompletný servis na terénne úpravy, vrátane výstavby murovaných plotov a komplet úpravy dvora. Ak treba vybavíme aj projekt, stavebné povolenie, vykonáme zemné práce, spevníme svah, odvezieme stavebný odpad.

Murovaný plot, vstupná brána, úprava príjazdu

Popis
Rekonštrukcia príjazdu do dvora, murovaný plot, vstupná brána a úprava dvora okolo domu. Výkop základov pre 30 m murovaný plot o výške 1,5 m, osadenie kovovej dvojkrídlovej brány pre vjazd a samostatnej bráničky v hnedej farbe, zn. Lauren s elektrickým pohonom. Vyrovnanie terénu pre príjazd, chodníček a odstavnú plochu, položenie zámkovej dlažby na chodník šírka / dĺžka 1,2 x 30 m + príjazd 4 x 10 m. Odstavná plocha 7,9 x 12 m. Príjazd a odstavná plocha so zaťažením nad 3,5 t.
Dopytujúci
Súkromná osoba
Spolupráca pre dodávateľov

Zabezpečíme vám cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.

Všetky druhy stavebných prác, výstavby domov, rekonštrukcie budov, terénne úpravy a výkopy, odkopávanie svahov, nové oplotenia, plotové systémy, úprava príjazdov a odstavných plôch…

Zadajte dopyt na úpravu dvora okolo vášho domu. Po obhliadke miesta rekonštrukcie obdržíte nezáväzné cenové ponuky z ktorých si budete vedieť vybrať. Komplexne vám zastrešia aj tú najnáročnejšiu rekonštrukciu k vašej spokojnosti.

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Murovaný plot, vstupná brána, úprava dvora okolo domu, chodník a odstavná plocha / Príprava terénu a pokládka zámkovej dlažby pre prístupový chodník, príjazdovú a odstavnú plochu. Rozmery: Chodník šírka / dĺžka 1,2 x 30 m + príjazd 4 x 10 m. Odstavná plocha 7,9 x 12 m. Príjazd a odstavná plocha: Zaťaženie aj nákladným autom nad 3,5 t. Vyrovnanie terénu v zadnej časti, odvoz zeminy cca 20 t, vykopať 1 ks väčší peň, vyspádovať okolo kanála 7 m, výkop lôžka. Typ zámkovej dlažby: Hladká Holland Kombi. Obrubník bude z dvoch strán o dĺžke 80 m, odvodňovací žľab dĺžky 48 m. Likvidácia starej vstupnej brány a kamenného múrika. Nový 30 m murovaný plot do výšky 1,5 m, kovová dvojkrídlová vjazdová brána a bráničkou v hnedej farbe, zn. Lauren s elektrickým pohonom. Osadenie brány a nastavenie.


Prikladám foto prístupu z ulice a okolia domu, náčrt s rozmermi…