Stolár, výroba na mieru _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Stolár, výroba na mieru _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...
S nami to zvládnete so zavretými očami!

Pracujeme v tvojej lokalite

Ukážka dopytu

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Stolárska výroba / Dodanie a montáž šatníkovej skrine, výroba drevených schodov a okna. Umiestnenie: interiér, šatníková miestnosť, schody v predsieni a okno do kúpene, na vetranie. Štýl: klasický (moderný, rustikálny…) Materiál: všetky výrobky z masívu, dub. Tvar nábytku: do písmena L. Počet poličiek: 8. Počet šuplíkov: 6. Skrine vešiakové: 4. Farba, odtieň: tmavý dub. Rozmer nábytku: strana X = 300 cm, Y = 270 cm, B = 60 cm. Rozmery okna: 40 x 40 cm, izolačné dvojsklo. Rozmer a počet schodov: šírka 120 cm, výška 280 cm, počet schodov 14. Zábradlie drevené.


Prikladám fotky miestností a vlastný náčrt…

Dopyt na stolára

Dopyt na stolára

Stolár, výroba na mieru stolára / Dopyt zadávate zadarmo a bez akejkoľvek registrácie! 1. Zadaný dopyt skontrolujeme a rozošleme dodávateľom z prevereného portfólia. 2. Obdržíte niekoľko nezávislých cenových ponúk! 3. Každé hotové dielo môžete ohodnotiť a vystaviť dodávateľovi vysvedčenie!

Pomáhate tak vylepšovať naše služby, za čo vám vopred ďakujeme.

Dopyt môžete zadať na všetky druhy stavebných prác a súvisiace služby, od projektu až po výstavbu, rekonštrukciu a zariaďovanie nehnuteľností.  Kvalifikované služby aj pre potreby bytových domov, jednorazové a pravidelné opravy, prerábky, komplexná obnova, upratovacie a iné služby.

Zadať analogicky

Zadať analogicky

Dopyt na stolára


Stolár, výroba na mieru, zákazkové stolárstvo, stolárska výroba nábytku, u stolára, so stolárom, interiérový nábytok na mieru vyrobený stolárom, rezbárstvo a výzdoba z dreva, rezbár, u rezbára, s rezbárom, interiérový dizajn, design, výroba stolového, sedacieho a lôžkového nábytku, doplnkov, z lisovaných drevovláknitých dosiek ldtd, dtd, mdf, hdf, drevený nábytok z masívu, masívne drevo buk, dub, jaseň, orech, borovica, smrek, postele, stoly, stoličky, záhradný nábytok, altánky a terasy, záhradné hojdačky, lavice, domčeky, obklady, schody, schodiská, dvere, okná…


Určené pre

Určené pre


Rodinné domy a byty | Reštaurácie | Hotely | Obchody | Developeri | Architekti na interiérový dizajnéri | …


Zadať dopyt

* Podmienky pre zadávanie dopytu!

Súvisiace

Súvisiace

Upratovanie vchodov, firiem, domácností…

Kvalifikované služby, ktoré sa zaručene hodia!

Vždy po ruke! Sťahovanie bytov, firiem…

Reklama

Reklama

Priame ponuky za najlepšie ceny!

Okrem dopytov aj priame ponuky!

Nechce sa vám zadávať dopyt? Možno nájdete čo potrebujete medzi priamymi  ponukami za najlepšie ceny!