Zadaj dopyt na cenové ponuky

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Sekciové garážové brány

Sekciové garážové brány sú takmer bezúdržbové s dlhou životnosťou.

Zameranie, dodávka a montáž. Dodanie a montáž sekciovej garážovej brány, ide o najpoužívanejší typ brány.

Skladajú sa z pozdĺžnych sekcií, majú dobré termoizolačné vlastnosti vďaka polyuretánovej izolácii a takmer nevyžadujú údržbu. Vynikajú nízkou hlučnosťou a nie sú náročné na zabratie priestoru.

Môžete objednať na mieru podľa rozmeru otvoru vašej garáže. V prípade ak chcete zadať dopyt prejdite do časti “Dopyt na sekciové garážové brány” kde vyplníte jednoduchý dopytovací formulár a dodávatelia z prevereného portfólia sa vám budú venovať.

Garážové brány, realizácia

Popis
Sekciové garážové brány vo farbe RAL 8017 hnedá, zameranie, dodávka a montáž. Pohon plne automatizovaný s diaľkovým ovládaním, nastavenie a kontrola funkčnosti. Hliníkové okná nad bránami, murárske vysprávky…
Dopytujúci
Podnikateľ, právnická osoba
Spolupráca pre dodávateľov

Akú garážovú bránu môžete dopytovať? Garážovú brána sekciovú, rolovaciu, výklopnú, krídlovú.

Zameranie a poradenstvo pri výbere, odborná montáž garážovej brány. Profesionálne poradenstvo a dodávka priemyselných garážových brán. Demontáž starej brány, murárske vysprávky a potrebné stavebné práce. Záručný a pozáručný servis.

Určené pre garáže v rodinných domoch, bytových domoch, garáže radové, samostatne stojace, garáže pre firemné budovy a priemyselné objekty.

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Sekciové garážové brány Hörmann, 2 kusy, dodanie a montáž / Typ garážovej brány: Sekciová. Rozmery otvoru garáže: Šírka 310 cm, Výška 250 cm, Nadpražie 27 cm. Farba garážovej brány: RAL 8017 hnedý. Ovládanie: Automatický pohon, 2 x diaľkové ovládanie, núdzový odblokovač, Zateplenie brány, Demontáž a likvidácia starej krídlovej brány o počte 2 ks. Osadenie brány: do otvoru. Rozšírenie otvoru: 15 cm do strán, uloženie 3m prekladu L profilu, výspravky špaliet, materiál steny betónový panel. Ďalšie požadované práce: Úprava vstupu do garáže, betonáž, zapojenie novej elektriky, drážky, kabeláž + olištovanie, 2x osvetlenie, 2x zásuvka, 1x dvoj vypínač do obidvoch garáží, sekciové garážové brány, skúška funkčnosti.


Prikladám projektovú dokumentáciu, rozpočet, fotky pozemku, vlastný náčrt…