Zadaj dopyt na cenové ponuky

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Radová výstavba

Radová výstavba rodinných domov

Vedeli ste, že dom v radovej zástavbe môže ušetriť na kúrení viac ako 30% oproti samostatne stojacím domom? Ak máte pozemok kde regulatívy priestorového usporiadania územného plánu dovoľujú radovú výstavbu, puste sa do toho.

Dohodnite sa so susedom a spojte domy ako kedysi to robievali naši starí rodičia. Okrem šetrenia na nákladoch za kúrenie, ušetríte na ploche pozemku, aj na nákladoch na celkovú realizáciu stavby.

Môžete vaňu vymeniť za praktický sprchovací kút alebo veľkú starú vaňu za menšiu, prípadne rohovú vaňu. Ušetríte tak miesto v kúpeľni pre práčku, sušičku alebo aj ďalšie umývadlo.

Radová výstavba rodinných domov

Popis
Developerský projekt výstavby domov v radovej zástavbe. Realizácia základov, dvojpodlažná radová výstavba 4 až 5 izbových domov s plochou strechou, úprava parkovacieho státia pre dve autá, zateplenie, stierky, podlahy…
Dopytujúci
Developerský projekt
Spolupráca pre dodávateľov

Zabezpečíme vám cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia.

Radové výstavby rodinných domov nie sú len v rámci developerských projektov. Dnes ich pomerne často realizujú mladý ľudia, ktorí sa medzi sebou dohodnú na takomto spôsobe výstavby.

Cieľom je vždy ušetriť na celkových nákladoch za stavbu aj jeho budúcu prevádzku. Radová výstavba sa väčšinou realizuje na menších pozemkoch v mestských častiach, kde spojením domov dokážu ušetriť ďalšiu jeho plochu. Takto získanú plochu potom využijú na väčšiu záhradu, či státie pre autá.

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Obnova bytovky, kompletná obnova bytového domu / Bytov: 46, Poschodí: 7, Počet vchodov: 2, výťahov: 2, Vek: Postavené r. 1973, Strecha: Plochá, Obvodové múry: Panel, Hrúbka muriva: do 30 cm, Rozsah obnovy: Zateplenie obvodových stien, strechy, stropu suterénu, stien a stropu prízemia, Výmena zábradlí a odstránenie systémových porúch balkónov, Zasklenie lodžií, Úprava spoločných priestorov, Výmena výťahov a otočenie vstupov do výťahu z medziposchodia na poschodia, Prestavba výťahovej šachty, Výmena rozvodov a elektroinštalácie spoločných priestorov, Montáž kamerových systémov, Nové vchodové dvere, poštové schránky a domový vrátnik, Bezbariérová úprava vstupov do budovy, Nové okná pre spoločné priestory, Výmena stupačkových rozvodov, vetracej šachty a ležatých rozvodov.


Prikladám projekt, výkaz-výmer, podmienky zasielania ponúk, fotky…