Zadaj dopyt na cenové ponuky

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Prístavba pivnice

Prístavba pivnice k rodinnému domu

Chcete si pristaviť pivnicu k domu? Napíšte nám základné údaje a my vám vypracujeme ponuky.

Častým problémom už postavených rodinných domov, je že nemajú svoje pivničné ani skladovacie priestory. Rodina sa rozrastá a miesta je časom stále menej. Riešením je dobudovanie externej pivnice k domu, čím získate najlepší skladovací priestor na potraviny.

Zároveň ju môžete využiť, ako základovú dosku pre svoju budúcu terasu či iné využitie plochy na neskôr, napr. pre zväčšenie domu o ďalšiu izbu alebo pre záhradný domček.

Prístavba pivnice k rodinnému domu

Popis
Dodatočné dobudovanie pivnice k rodinnému domu. Prístavba pivnice, využitie plochej základovej dosky umožnila zväčšiť prístup do domu a a rozšíriť terasu. Schodisko do pivnice a vchodové dvere z plastu, podlaha pivnice aj terasy z dlažby. Priestor nad pivnicou sa do budúcna môže využiť na vybudovanie ďalšej izby či zimnej záhrady…
Dopytujúci
Súkromná osoba
Spolupráca pre dodávateľov

Prenesieme vaše predstavy do reálnych návrhov, všetko naprojektujeme a pustíme sa do realizácie.

Zadajte dopyt a získajte svoje cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia. Stačí si len vybrať a naši dodávatelia komplexne zastrešia výstavbu.

Projektová dokumentácia, stavebné povolenie, výkop jamy na želanú hĺbku a šírku pivnice, vybudovanie základov, obvodové aj vnútorné múry, prefabrikované stropné nosníky, zakrytie stavby betónovou dekou.

Nasleduje izolácia a finálny poter, vybudovanie schodiska a prístupu do pivnice, elektroinštalácia, voda, kanalizácia, finálne interiérové a exteriérové úpravy.

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Prístavba pivnice, dodatočné dobudovanie pivnice k rodinnému domu / Strecha pivnice, ako podlaha terasy. Plocha pivnice = plocha terasy. Rozmery pivnice: 700 cm x 420 cm, hĺbka, vnútorná výška pivnice 240 cm, plocha 29,4 m2. Materiál: Špeciálny vodotesný betón, povrchová izolácia betónového podkladu po celom obvode z kryštalickej suspenzie na báze cementu o hrúbke 5 mm. Výstup pivnice nad terénom 50 cm. Základy a betonáž na štrkovom lôžku, debnenie, múry z previazaných betónových DT tvárnic. Pozemok rovina, výkop jamy a odvoz zeminy. Rozvody: Voda a elektrika. Vybudovanie schodiska do pivnice po pravej strane, dvere plastové. Podlahy pivnice aj terasy z nemrznúcej a protišmykovej dlažby.


Prikladám fotky pozemku, projekt, zadanie…