Sadrokartónový podhľad

Platí pre minimálnu plochu 60 m2

11,50 €/m2

V cene je zahrnutý sadrokartónový podhľad, komplet opláštenie stropu zo sadrokartónu. Montáž podhľadu zo sadrokartónu s finálnou úpravou pripravenej na náter.

Zníženie stropu, vyrovnanie alebo zateplenie starého stropu alebo stropov v novostavbách, platí pri minimálnej ploche 60 m2.

Zníženie, vyrovnanie, tvarovanie, zateplenie alebo oprava stropu v interiéri budov.

Vyplňte nezáväznú objednávku _ i?

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

ID 0542: Sadrokartonárske práce: Montujeme rovné a stupňovité sadrokartónové stropy, Sadrokartónové poličky a špeciálne tvary do oblúka, Realizácia bytového jadra zo sadrokartónu, Obkladanie podkrovia zo sadrokartónu, Montáž predsteny zo sadrokartónu, Vyhotovenie klenby zo sadrokartónu, Rohové lišty, Vytmelenie akrylátovým tmelom, Izolácia stenovej priečky a obkladu podkrovia sklenou vatou, Realizácia kazetových stropov, Dvojité opláštenie sadrokartónom, Vykrúženie otvorov pre bodové osvetlenia, Montáž bodového osvetlenia, Návrh a vyhotovenie rôznych špeciálnych tvarov podľa želaní zákazníkov. Sadrokartónový podhľad – cena dvojitého opláštenia sadrokartónom. Vyhotovenie konštrukcií s požiadavkou na vyššiu pevnosť, Farebné RGB Led osvetlenie, dupla opláštenie zo sadrokartónových tabúľ pri výstavbe montovaných domov.

Vitríny a iné náročné tvary, najmä pre účely výstavných plôch, Práca so šedým, zeleným, modrým aj ružovým sadrokartónom podľa účelu a požiadaviek na priestor. Sadrokartónový podhľad, cena – bodové osvetlenie, kazetové priečky, steny zo sadrokartónu, strop, sadrokartónové bytové jadro, poličky. Podkrovný obklad, sadrokartón, klenba, polička. Špeciálny tvar, tvarovanie, remeslo sadrokartonára, atypické tvary. Hĺbka profilu, priečky, výška steny, plocha stropu, záves podhľadu. Sadrokartonárske práce, typy sadrokartónu – šedý, zelený, ružový a modrý. Konštrukcia s vyššou pevnosťou, dvojité opláštenie sadrokartónom, poličky a špeciálne tvary do oblúka, vykrúženie otvorov pre bodové osvetlenie. Sadrokartónový podhľad, cena – je stanovená pre kompletnú realizáciu opláštenia stropu s finálnou úpravou pripravenej na náter plochy.

Zdieľajte na sociálnej sieti