Kamenný koberec pokládka

Platí pre minimálnu plochu 120 m2

14,80 €/m2

V cene je zahrnutá realizácia vápenno-cementovej strojovej omietky v štandardnej hrúbke do 15 mm. Vhodné pre všetky typy podkladov.

Strojová vápenno-cementová omietka ideálne pre všetky náročné povrchy. Vysoká kvalita, vyššia pevnosť a odolné voči vlhkosti.

Univerzálne použitie pre exteriér aj interiér. Strojová omietka, cena…

Vyplňte nezáväznú objednávku _ i?

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

ID 0543: Strojová vápenno-cementová omietka: Realizácia vápennocementovej omietky, sárovej omietky, moderné omietacie stroje a dlhoročné skúsenosti s omietaním. Vyhotovíme ideálny podklad podľa vašich predstáv. Najviac používaný materiál Knauf a Baumit. Nanášanie strojovej omietky je niekoľkonásobne kvalitnejšie ako ručné nanášanie. Finálna omietka nanášaná strojovo je pevnejšia, odolnejšia a kvalitnejšia a nehovoriac o dobe omietania, je najmenej o polovicu kratšia. Zo skúseností vieme, že aplikovateľnosť farby je jednoduchšia ako pri ručne nanášaných omietkach. Vďaka nižšej zrnitosti a jeho pravidelnosti môžete ušetriť na farbe. Preto neváhajte a zadajte dopyt na realizáciu strojovej omietky. Stačí ak vyplníte základné rozmery!

Vápenno-cementové omietky s porovnaním zo sadrovými omietkami sa vyznačujú väčšou odolnosťou. Naopak so sadrovou omietkou viete dosiahnuť dokonale hladký povrch.  Strojová omietka, ideálny podklad pre farby vášho domova. Vápennocementová strojová omietka, sadrová omietka nanášaná strojom. Strojové sadrové omietky s dobrou cenou. Realizujeme na celom území Slovenska. Dlhoročná skúsenosť s realizáciou strojových omietok. Strojová omietka, cena – Zadajte dopyt aj na strojové cementové alebo anhydritové potery. Vhodný na betonáže do rodinných domov aj všetkých ostatných plôch. Strojová omietka – cena je stanovená pre realizáciu vápenno-cementovej strojovej omietky v štandardnej hrúbke do 15 mm. Vhodné pre všetky typy podkladov, majú vysokú kvalitu, vyššiu pevnosť a sú odolné voči vlhkosti.

Zdieľajte na sociálnej sieti