Zadaj dopyt na cenové ponuky

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Nové garáže

Máte pozemok a chcete si postaviť vlastnú garáž? Neváhajte nám napísať.

Výstavba nových garáží v rámci programu zvýšenia kapacity parkovacích miest v meste.

Mnohé pozemky za bytovkami na sídliskách ponúkajú možnosti parkovania a dokonca aj výstavbu garáží vhodné pre vlastníkov priľahlých bytoviek. Iniciatíva pre takýto zámer sa vyplatí.

Pohodlné parkovanie je za všetky peniaze, najmä na preplnených sídliskách autami. V niektorých mestách sa predsa len našli vhodné pozemky a naši dodávatelia v krátkom čase postavili desiatky garáží.

Nové garáže, novostavba

Popis
Výstavba nových garáží v rámci programu zvýšenia kapacity parkovacích miest v meste. Nové garáže na sídlisku určené prednostne pre obyvateľov priľahlej bytovky, murovaná garáž s plochou plechovou strechou a výklopnou garážovou bránou…
Dopytujúci
Spoločenstvo vlastníkov bytov
Spolupráca pre dodávateľov

Zabezpečíme vám cenové ponuky od dodávateľov z prevereného portfólia. Realizácia: Nové garáže, výstavba radových aj samostatne stojacích garáží. Murované, montované, prefabrikované betónové, prístrešky pre státie aut, garáže s plochou, pultovou alebo sedlovou strechou, garáž + prístrešok.

Výstavba montážnej jamy, napojenie garáže na elektriku a vodu. Garážové brány sekciové, výklopné, krídlové, dvojkrídlové, rolovacie, priemyselné, manuálny, automatický pohon…

Uvažujete nad stavbou garáže? Stačí ak zadáte dopyt a vyberiete svojho dodávateľa.

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Radová výstavba 21 ks garáží pre bytový dom / Projekt: Projekt na radovú výstavbu 21 ks garáží a stavebné povolenie už máme, hľadáme dodávateľa stavebných prác + komplet materiál. Plocha jednotlivých garáží 18 m2. Pozemok v podielovom spoluvlastníctve budúcich majiteľov garáží. Požadujeme: Úprava terénu, realizácia základovej dosky, prípojky elektriny. Samostatné steny garáže sú projektované z panelových prefabrikátoch. Strecha je vyhotovená z oceľových nosníkov a krytá pozinkovanou plechovou trapézovou konštrukciou a atikou. Vonkajšia povrchová úprava stien s akrylátovej omietky. Vnútorné steny tenký jednovrstvový omietkový nástrek a náter bielou farbou. Každá garáž má jeden konštrukčný otvor na osadenie elektromera a jeden otvor na vetranie garáže. rozvody na osvetlenie a 2 zásuvky. Garážové brány vyklápacie, zateplené s automatickým pohonom otvárania, 2 ks diaľkový ovládač pre každú garáž.


Prikladám projektovú dokumentáciu, rozpočet, fotky pozemku, vlastný náčrt…