Návrh interiéru _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Návrh interiéru _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...
S nami to zvládnete so zavretými očami!

Pracujeme v tvojej lokalite

Ukážka dopytu

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Interiérový dizajn / Návrh a realizácia interiéru 5 izbového bytu. Typ nehnuteľnosti: 5 izbový byt v novostavbe bytového domu. Zoznam miestností na realizáciu: obývačka prepojená s kuchyňou, spálňa, 2 x detská izba, pracovňa, predsieň, kúpeľňa, terasa. Plocha bytu: 120 m2 (obývačka s kuchyňou 35 m2, spálňa 16 m2, detská izba po 14 m2, pracovňa 12 m2, predsieň 9 m2, kúpeľňa 10 m2, terasa 10 m2). Popis činnosti: bežné činnosti domácnosti, pracovňa – administratívna práca na počítači. Rozpočet: do 30 000 Eur. Preferujeme svetlejšie farby, materiál drevo, hliník, moderný štýl interiérového dizajnu a minimalizmus.


Prikladám fotky a pôdorys bytu…

Návrh interiéru

Návrh interiéru

Dopyt zadávate zadarmo a bez akejkoľvek registrácie! 1. Zadaný dopyt skontrolujeme a rozošleme dodávateľom z prevereného portfólia. 2. Obdržíte niekoľko nezávislých cenových ponúk! 3. Každé hotové dielo môžete ohodnotiť a vystaviť dodávateľovi vysvedčenie!

Pomáhate tak vylepšovať naše služby, za čo vám vopred ďakujeme.

Dopyt môžete zadať na všetky druhy stavebných prác a súvisiace služby, od projektu až po výstavbu, rekonštrukciu a zariaďovanie nehnuteľností.  Kvalifikované služby aj pre potreby bytových domov, jednorazové a pravidelné opravy, prerábky, komplexná obnova, upratovacie a iné služby.

Zadať analogicky

Zadať analogicky

Realizácia interiéru, návrh


Interiérový design, dizajn interiéru, interiérov, interiér bytu, dizajnér interiéru, design interiéru, kompletný návrh, vizualizácia a realizácia interiéru na mieru, poradenstvo a konzultácie z oblasti interiérového dizajnu, návrh farieb a zladenie s už existujúcim interiérom, návrh dispozičného riešenia , usporiadania nábytku v miestnostiach, vizualizácia, dizajn priestorov podľa určenia, výber farieb a materiálov, typy a rady pre nákup nábytku, usporiadanie nábytku a doplnkov v súlade s feng shui…


Určené pre

Určené pre


Rodinné domy a byty | Kancelárie | Hotely | Obchody | Ďalšie komerčné a administratívne priestory | Developeri | Stavebné firmy | Rozpočtári | Architekti a projektanti | …


Zadať dopyt

* Podmienky pre zadávanie dopytu!

Súvisiace

Súvisiace

Upratovanie vchodov, firiem, domácností…

Kvalifikované služby, ktoré sa zaručene hodia!

Vždy po ruke! Sťahovanie bytov, firiem…

Reklama

Reklama

Priame ponuky za najlepšie ceny!

Okrem dopytov aj priame ponuky!

Nechce sa vám zadávať dopyt? Možno nájdete čo potrebujete medzi priamymi  ponukami za najlepšie ceny!