Lamelové pergoly _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...

Lamelové pergoly _zadaj dopyt

Current step:1Step 1
2Step 2
3Step 3
Nahrať foto, náčrt, projekt, výkaz výmer, podmienky...
S nami to zvládnete so zavretými očami!

Pracujeme v tvojej lokalite

Ukážka dopytu

Ukážka dopytu

Názov dopytu a popis


Lamelové pergoly na terasu / Dodanie a montáž lamelovej pergoly na terasu. Typ pergoly: pergola s naklápacími ramenami. Použitie: terasa, rodinný dom. Rozmery pre pergulu: šírka terasy 490 cm. Farba lamely pergoly: antracit. Upevnenie pergoly: čiastočne kotvená o budovu vo výške 280 cm, vpredu o podlahu. Počet kusov: 1. Integrované príslušenstvo: LED osvetlenie, obvodové čelné zasklenie, na bočné strany screenové rolety. Ďalšie požiadavky: zameranie a odborná montáž pergoly.


Prikladám fotky a náčrt s rozmermi…

Lamelové pergoly

Lamelové pergoly

Dopyt zadávate zadarmo a bez akejkoľvek registrácie! 1. Zadaný dopyt skontrolujeme a rozošleme dodávateľom z prevereného portfólia. 2. Obdržíte niekoľko nezávislých cenových ponúk! 3. Každé hotové dielo môžete ohodnotiť a vystaviť dodávateľovi vysvedčenie!

Pomáhate tak vylepšovať naše služby, za čo vám vopred ďakujeme.

Dopyt môžete zadať na všetky druhy stavebných prác a súvisiace služby, od projektu až po výstavbu, rekonštrukciu a zariaďovanie nehnuteľností.  Kvalifikované služby aj pre potreby bytových domov, jednorazové a pravidelné opravy, prerábky, komplexná obnova, upratovacie a iné služby.

Zadať analogicky

Zadať analogicky

Dopyt na lamelové pergoly


Pergola, pergoly, lamelové pergoly na terasu, s náklapno pusuvnými lamelami, pergoly s posuvnou strechou, s pevnou, rolovacou strechou, pergola s naklápacími ramenami, samostatne stojaca pergola, čiastočne ukotvená o stenu budovy, ukotvená o podlahu, o stenu z každej strany, pergoly na mieru, náhradné diely pre pargolu, hliníkové, drevené, podľa určenia, terasa, veranda, átrium, zimná záhrada, záhradné posedenie, záhradná reštaurácia, terasa reštaurácie, zatienenie obvodové, zasklenie na pergolu, bočné screenové rolety…


Určené pre

Určené pre


Rodinné domy a byty | Záhrada, dvor… | Komerčné objekty na rekreačné účely | Reštaurácie, služby… | Stavebné firmy | Rozpočtári | Projektanti | …


Zadať dopyt

* Podmienky pre zadávanie dopytu!

Súvisiace

Súvisiace

Upratovanie vchodov, firiem, domácností…

Kvalifikované služby, ktoré sa zaručene hodia!

Vždy po ruke! Sťahovanie bytov, firiem…

Reklama

Reklama

Priame ponuky za najlepšie ceny!

Okrem dopytov aj priame ponuky!

Nechce sa vám zadávať dopyt? Možno nájdete čo potrebujete medzi priamymi  ponukami za najlepšie ceny!